Zakończone

800 powodów do wypoczynku

Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie małej architektury spełniającej funkcję siedziska lub leżanki, wykonanej z betonu i zaaranżowanej w konkretnej lokalizacji. Projekt powinna cechować ciekawa koncepcja formalna i opcjonalnie dodatkowa funkcja formy/mebla (np. funkcja interaktywna, funkcja multimedialna, stojak rowerowy, kwietnik, ładowarka do urządzeń mobilnych i inne).

Katalog Nagród:
– I miejsce – 14 000 zł brutto
– II miejsce – 8000 zł brutto
– III miejsce – 5000 zł brutto
– 2x wyróżnienie – 1000 zł brutto (każde)

Organizatorzy konkursu:
Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu
Fundacja GÓRAŻDŻE – Aktywni w Regionie
Miasto Opole

Uczestnictwo:
W konkursie mogą uczestniczyć osoby fizyczne, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej. Kierowany jest w szczególności do artystów plastyków, studentów i absolwentów ASP, studentów i absolwentów kierunków architektonicznych i wzorniczych oraz innych wyższych szkół artystycznych, a także członków SARP, profesjonalnych studiów architektonicznych czy projektowych.

Termin składania prac konkursowych – 03.04.2017 , godz. 16:00

Prawa autorskie:
Wszyscy uczestnicy konkursu przenoszą na każdego z organizatorów nieodpłatnie autorskie prawa majątkowe do prac konkursowych (utworów) z prawem dla Fundacji do dalszego ich przeniesienia na jej fundatorów oraz z prawem dla Miasta Opola do dalszego ich przeniesienia na jego komunalne jednostki kultury.

Źródło:
Strona konkursu
Regulamin konkursu

Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz fragment tekstu zawierający błąd i wciśnij Ctrl+Enter bądź wyślij nam maila info@kanag.pl

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: