Zakończone

INTERPHOTO 2019

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych projektów fotograficznych, które zostaną zaprezentowane na wystawie Grand Prix INTERPHOTO 2019 w ramach Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Białystok INTERPHOTO 2019 odbywającego się w Białymstoku.

Katalog Nagród:
– Grand Prix – 15 000 zł

Organizator konkursu:
Forum Fotografii i Multimediów

Uczestnictwo:
Konkurs ma charakter otwarty.

Termin zgłaszania prac – 02.08.2019

Prawa autorskie:
Każdy uczestnik, którego zgłoszenie zostanie wybrane przez Jury na wystawę lub na pokaz slajdów, udziela organizatorowi niewyłącznej, nieodpłatnej, nieograniczonej geograficznie, niepodlegającej wypowiedzeniu, podlegającej zbyciu, na okres 3 lat licencji na korzystanie z przesłanego projektu (w całości lub częściach wybranych przez organizatora) w celu realizacji i promocji Grand Prix INTERPHOTO 2019 oraz Festiwalu Białystok INTERPHOTO 2019, a w szczególności udziela zezwolenia na jego wystawianie, zwielokrotnianie, wprowadzanie do obrotu, wyświetlanie, wykorzystanie w prasie, telewizji, Internecie, katalogu Festiwalu Białystok INTERPHOTO 2019 oraz publikacjach promocyjnych kolejnych edycji Festiwalu na płytach CD/DVD.

Źródło:
Strona konkursu
Regulamin konkursu

Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz fragment tekstu zawierający błąd i wciśnij Ctrl+Enter bądź wyślij nam maila info@kanag.pl

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: