Zakończone

Konkurs na instalację artystyczną dla Bydgoszczy

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji instalacji artystycznej, w ramach której zagospodarowane zostaną „kłódki zakochanych” zdjęte podczas wymiany przęseł mostu Jana Kiepury przy Operze Nova w Bydgoszczy. W projekcie należy uwzględnić, że zdjęte kłódki są zamknięte; materiał, z którego zostanie wykonana instalacja oraz jej forma musi uwzględniać możliwość zamontowania ich na etapie realizacji projektu. Koncepcja instalacji artystycznej musi też umożliwiać wieszanie kolejnych kłódek przez mieszkańców i turystów. Instalacja powinna być obiektem atrakcyjnym wizualnie dla turystów oraz mieszkańców Miasta. Przy planowaniu jej wyglądu należy uwzględnić uniwersalną spójność z charakterem otoczenia.

Katalog Nagród:
– Nagroda główna – 5000 zł

Organizator konkursu:
Miasto Bydgoszcz

Uczestnictwo:
Konkurs ma charakter otwarty. Skierowany jest do osób fizycznych i podmiotów prawnych. Przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Lokalizacja:
Instalacja przeznaczona jest docelowo na nabrzeże rzeki Brdy. Rozpatrywane jest ustawienie jej w jednej z trzech lokalizacji:
– okolice Pałacyku Loyda
– Stary Port
– skwer przy bulwarach koło mostu Bernardyńskiego

Termin zgłaszania prac – 08.02.2019 , godz. 10:00

Prawa autorskie:
Uczestnik konkursu, którego praca konkursowa zostanie wybrana jako zwycięska przeniesie na organizatora prawa autorskie majątkowe do całości nagrodzonej pracy na wszelkich polach eksploatacji.

Źródło:
Strona konkursu
Regulamin konkursu

Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz fragment tekstu zawierający błąd i wciśnij Ctrl+Enter bądź wyślij nam maila info@kanag.pl

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: