Zakończone

Konkurs na koncepcję placu nadwodnego w Gdańsku

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania przestrzeni publicznej placu nadwodnego w ramach projektu „Rewitalizacja obszaru Nowy Port z Twierdzą Wisłoujście w Gdańsku”.

Katalog Nagród:
– I nagroda – 15 000 zł + zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na wykonanie dokumentacji projektowej, będącej szczegółowym opracowaniem pracy konkursowej
– II nagroda – 10 000 zł
– III nagroda – 5000 zł

Organizator konkursu:
Gmina Miasta Gdańska

Uczestnictwo:
Konkurs przeznaczony jest dla osób, które spełniają warunki udziału w postępowaniu określone w art. 22 ust. 1bustawy Prawo zamówień publicznych, dotyczące zdolności technicznej i zawodowej poprzez dysponowanie osobami zdolnymi do wykonania pracy konkursowej.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie – 12.04.2019 , godz. 15:00

Prawa autorskie:
Uczestnik konkursu, którego praca konkursowa została najwyżej oceniona i otrzymał nagrodę wpostaci zaproszenia do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na opracowanie dokumentacji projektowej,będącej szczegółowym opracowaniem pracy konkursowej, przenosi na Organizatora autorskie prawa majątkowe do pracy konkursowej.

Źródło:
Strona konkursu
Regulamin konkursu

Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz fragment tekstu zawierający błąd i wciśnij Ctrl+Enter bądź wyślij nam maila info@kanag.pl

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: