Zakończone

Konkurs na koncepcję Rynku Oruńskiego w Gdańsku

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania przestrzeni publicznej Rynku Oruńskiego w ramach projektu „Rewitalizacja Oruni w Gdańsku”.

Katalog Nagród:
– I nagroda – 15 000 zł + zaproszenie do negocjacji dotyczących opracowania dokumentacji projektowej, będącym szczegółowym opracowaniem pracy konkursowej
– II – nagroda 10 000 zł
– III nagroda – 5000 zł

Organizator konkursu:
Gmina Miasta Gdańsk

Uczestnictwo:
Uczestnikami konkursu mogą być osoby, które dysponują co najmniej 1 osobą, która będzie wchodzić w skład zespołu projektowego i która posiada uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń oraz co najmniej jedną osobą z tytułem architekta krajobrazu.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie – 18.02.2019 , godz. 15:00

Prawa autorskie:
Uczestnik konkursu, który otrzymał pierwszą nagrodę oraz zaproszenie do negocjacji dotyczących opracowania dokumentacji projektowej, będącym szczegółowym opracowaniem pracy konkursowej, przenosi na organizatora autorskie prawa majątkowe do pracy konkursowej.

Źródło:
Strona konkursu
Regulamin konkursu

Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz fragment tekstu zawierający błąd i wciśnij Ctrl+Enter bądź wyślij nam maila info@kanag.pl

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: