Zakończone

Konkurs na mural – Bydgoszcz otwarta i tolerancyjna

„Bydgoszcz otwarta i tolerancyjna” to akcja, której celem jest zapobieganie nietolerancji, ksenofobii i agresji w relacjach społecznych, a także kształtowanie wśród bydgoszczan postaw otwartości na inność i różnorodność. Mural ma wzmocnić tożsamość oraz wizerunek Bydgoszczy, jako Miasta europejskiego, otwartego i przyjaznego. Mural ma zostać wykonany na ścianie szczytowej budynku przy ulicy Pięknej 44 w Bydgoszczy o wymiarach: szer. 12,10 m x wys. 12,30 m.

Katalog Nagród:
– Nagroda główna – 5000 zł + Urząd Miasta Bydgoszczy zapewnia środki w wysokości 20 000 zł na wykonanie zwycięskiego muralu w tym zakup farb, materiałów potrzebnych do realizacji oraz koszt i wynajęcie podnośnika lub rusztowania)

Organizator konkursu:
Urząd Miasta Bydgoszczy

Uczestnictwo:
Konkurs ma charakter otwarty. W konkursie mogą uczestniczyć osoby powyżej 15 roku życia.

Termin zgłaszania prac – 21.02.2018

Prawa autorskie:
Zwycięski projekt murala poświęcony kampanii Bydgoszcz Otwarta i Tolerancyjna jest własnością Miasta Bydgoszczy, któremu niniejszym przysługuje pełne autorskie prawo majątkowe do zwycięskiego projektu, związane z wykorzystaniem go w celach promocyjnych.

Źródło:
Strona konkursu
Regulamin konkursu

Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz fragment tekstu zawierający błąd i wciśnij Ctrl+Enter bądź wyślij nam maila info@kanag.pl

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: