Zakończone

Konkurs na opracowanie koncepcji wystawy stałej Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon

Przedmiotem konkursu jest opracowanie wstępnej koncepcji plastyczno-przestrzennej wystawy stałej Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon będącej podstawą do opracowania dokumentacji dot. zamówienia/zamówień na zaprojektowanie i produkcję wystawy stałej.

Katalog Nagród:
– I nagroda – 6000 zł brutto + zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na opracowanie koncepcji plastyczno-przestrzennej wystawy stałej Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon.
– II nagroda – 3000 zł brutto

Organizator konkursu:
Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon

Uczestnictwo:
W konkursie mogą wziąć udział:
– Osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej
– Osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, występujące wspólnie w formie zespołu projektowego. Na potrzeby przeprowadzenia procedury konkursowej zespół projektowy uznany będzie jako jeden uczestnik konkursu.

Terminy:
(1) Termin składania pytań dotyczących regulaminu konkursu – 2 stycznia 2019
(2) Termin składania/nadsyłania prac konkursowych wraz z dokumentami konkursu – 28 lutego 2019
(3) Ogłoszenie wyników konkursu – do 18 marca 2019

Prawa autorskie:
Uczestnik konkursu, który otrzyma nagrodę w postaci zaproszenia do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na wykonanie koncepcji plastyczno-przestrzennej wystawy stałej Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon, przenosi na organizatora z chwilą zatwierdzenia wyników konkursu przez kierownika zamawiającego, nieograniczone terytorialne i czasowo autorskie prawa autorskie do pracy konkursowej.

Źródło:
Strona konkursu
Regulamin konkursu

Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz fragment tekstu zawierający błąd i wciśnij Ctrl+Enter bądź wyślij nam maila info@kanag.pl

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: