Zakończone

Konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania przestrzeni publicznej Placu Wałowego

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania przestrzeni publicznej Placu Wałowego w Gdańsku.

Katalog Nagród:
– I nagroda – 15 000 zł + zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na wykonanie dokumentacji projektowej, będącej szczegółowym opracowaniem pracy konkursowej
– II nagroda 10 000 zł
– III nagroda – 5000 zł

Organizator konkursu:
Gmina Miasta Gdańska

Uczestnictwo:
Uczestnikiem konkursu może być: osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, bądź podmioty te występujące wspólnie, spełniający następujące wymagania: spełniają warunek dotyczący dysponowania osobami zdolnymi do wykonania pracy konkursowej.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie – 30.10.2018 , godz. 15:00

Prawa autorskie:
Uczestnik konkursu, który otrzymał nagrodę w postaci zaproszenia do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na wykonanie dokumentacji projektowej, będącej szczegółowym opracowaniem pracy konkursowej, przenosi na organizatora autorskie prawa majątkowe do pracy konkursowej.

Źródło:
Strona konkursu
Regulamin konkursu

Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz fragment tekstu zawierający błąd i wciśnij Ctrl+Enter bądź wyślij nam maila info@kanag.pl

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: