Wyniki konkursów

Konkurs na przebudowę Teatru Żeromskiego w Kielcach [wyniki]

Pierwsze miejsce w konkursie na przebudowę Teatru Żeromskiego w Kielcach zajęło biuro architektoniczne WXCA z Warszawy, w składzie: Szczepan Wroński, Małgorzata Dembowska, Krzysztof Moskała, Piotr Kozłowski (Pracownia akustyczna), Karolina Chorąży-Ściana ( Pracownia akustyczna).

Przedmiotem konkursu była koncepcja funkcjonalna i architektoniczna przebudowy, rozbudowy i nadbudowy zabytkowego obiektu Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Projekt konkursowy dotyczyć miał budynku frontowego od strony ulicy Sienkiewicza wraz z oficyną zachodnią mieszczącą scenę dużą z widownią, strefę wejściową, impresariat oraz pomieszczenia administracyjne i zaplecza sceny oraz oficyny północną i wschodnią przeznaczone na funkcję małej sceny z zapleczem dla aktorów, zapleczem technicznym teatru oraz funkcją hostelu dla artystów.

Zwycięzcy otrzymali nagrodę główną w wysokości 50 000 zł oraz zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na opracowanie dokumentacji projektowej.

Na podstawie:
link
link

Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz fragment tekstu zawierający błąd i wciśnij Ctrl+Enter bądź wyślij nam maila info@kanag.pl

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: