Zakończone

Konkurs na rewitalizację Biskupiej Górki i Starego Chełmu w Gdańsku

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania przestrzeni publicznej przy ul. Biskupiej w Gdańsku.

Katalog Nagród:
– I nagroda – 15 000 zł + zaproszenie do negocjacji dotyczących opracowania dokumentacji projektowej, będącym szczegółowym opracowaniem pracy konkursowej
– II nagroda – 10 000 zł
– III – nagroda – 5000 zł

Organizator konkursu:
Gmina Miasta Gdańska

Uczestnictwo:
Konkurs przeznaczony jest dla osób, które dysponują: co najmniej 1 osobą, która będzie wchodzić w skład zespołu projektowego i która posiada uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń oraz co najmniej jedną osobą z tytułem architekta krajobrazu.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie – 12.09.2018 , godz. 15:00

Prawa autorskie:
Uczestnik konkursu, którego praca została oceniona najwyżej i otrzymał nagrodę w postaci zaproszenia do negocjacji dotyczących opracowania dokumentacji projektowej, będącym szczegółowym opracowaniem pracy konkursowej, przenosi na organizatora autorskie prawa majątkowe do pracy konkursowej.

Źródło:
Strona konkursu
Regulamin konkursu

Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz fragment tekstu zawierający błąd i wciśnij Ctrl+Enter bądź wyślij nam maila info@kanag.pl

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: