Zakończone

Konkurs Nowy Obraz / Nowe Spojrzenie 2020

Na konkurs są przyjmowane obrazy stworzone przez uczestnika w różnych technikach malarskich, powstałe w roku poprzedzającym ogłoszenie bieżącej edycji konkursu, w roku ogłoszenia konkursu i w roku jego rozstrzygnięcia, czyli 2018, 2019 i 2020. Każdy uczestnik może zgłosić od 1 do 5 obrazów. Obrazy kilkuczęściowe będą traktowane jako jeden obraz.

Katalog Nagród:
– Nagroda Artystyczna UAP – 10 000 zł
– Około dwudziestu wyróżnień – udział w wystawie konkursowej w Poznaniu i Pile

Organizator konkursu:
Wydział Malarstwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu

Uczestnictwo:
W konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie studenci kierunku Malarstwo studiów licencjackich i magisterskich, na państwowych wyższych uczelniach w Polsce, a także absolwenci tych uczelni, którzy ukończyli studia licencjackie bądź magisterskie na kierunku Malarstwo w okresie nie dłuższym niż dwa lata, licząc od roku ogłoszenia bieżącej edycji konkursu (2019), czyli 2018 i 2017.

Termin nadsyłania zgłoszeń – 29.02.2020

Prawa autorskie:
Uczestnicy wystawy przenoszą na organizatora autorskie prawa majątkowe oraz prawa pokrewne w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu, organizacji wystawy konkursowej oraz informowania o konkursie i wystawie w materiałach własnych organizatora, Galerii Miejskiej Arsenał w Poznaniu i Galerii BWA w Gorzowie Wlkp., a także w innych środkach przekazu.

Źródło:
Strona konkursu

Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz fragment tekstu zawierający błąd i wciśnij Ctrl+Enter bądź wyślij nam maila info@kanag.pl

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: