Design/wzornictwo

„make me!” 2020

Do konkursu mogą zostać zgłoszone projekty 3d i publikacje. Jedna osoba/grupa projektowa może nadesłać dowolną ilość zgłoszeń.

Katalog Nagród:
– Nagroda Główna – 50 000 zł brutto + dyplom + prezentacja zwycięskiego projektu podczas wystawy pokonkursowej make me! w ramach Łódź Design Festival 2020

Organizator konkursu:
Łódź Art Center

Uczestnictwo:
Konkurs ma charakter otwarty. Adresowany jest w szczególności do studentów i absolwentów kierunków projektowych i artystycznych. Uczestnicy konkursu (w tym wszyscy członkowie nieformalnych grup projektowych) muszą mieścić się w przedziale wiekowym od 20 do 35 roku życia.

Termin nadsyłania zgłoszeń – 15.03.2020

Prawa autorskie:
Uczestnik udziela organizatorowi licencji niewyłącznej do korzystania z przekazanej dokumentacji (opisu, ilustracji, fotografii i innych) projektu poprzez jego prezentację w trakcie organizowanych wystaw, pokazów, prezentacji i przeglądów w miejscu i w czasie wskazanym przez organizatora w czasie trwania Łódź Design Festival 2017, a także po jego zakończeniu na czas nieokreślony przy realizacji wszelkich działań związanych z prezentacją festiwalu Łódź Design w czasie jego trwania, a także po jego zakończeniu w celu promocji festiwalu Łódź Design oraz organizatora i sponsorów festiwalu Łódź Design. Licencja udzielona zostaje nieodpłatnie.

Opłaty:
Opłata rejestracyjna wynosi 150 zł.

Źródło:
Strona konkursu
Regulamin konkursu

Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz fragment tekstu zawierający błąd i wciśnij Ctrl+Enter bądź wyślij nam maila info@kanag.pl

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: