Zakończone

Nagroda Fundacji Grey House 9. edycja

Na konkurs można nadsyłać prace w następujących dziedzinach: malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia, nowe media (video, instalacje i in.). Prace zgłoszone do I etapu konkursu (Dzieło) muszą być stworzone po 10 lipca 2017.

Katalog Nagród:
– Nagroda główna – jednorazowe stypendium w wysokości 5000 zł + wystawa indywidualna w Galerii Szara Kamienica w Krakowie

Organizator konkursu:
Fundacja Grey House Szara Kamienica z siedzibą w Krakowie

Uczestnictwo:
Konkurs adresowany jest do studentów ostatniego roku studiów magisterskich Akademii Sztuk Pięknych lub innych uczelni wyższych posiadających kierunki artystyczno-plastyczne lub absolwentów tychże studiów, którzy w roku nie ukończyli 30. roku życia.

Opis:
Konkurs składa się z dwóch etapów:
– Etap I – na podstawie nadesłanych materiałów Jury wybiera 5 uczestników II etapu
– Etap II – na podstawie oryginałów przedstawionych prac (fragment lub całość kolekcji) Jury na wspólnym posiedzeniu wybiera Laureata nagrody głównej.

Termin zgłoszeń – 10.07.2019

Prawa autorskie:
Uczestnik udziela organizatorowi nieodpłatnej i niewyłącznej licencji na korzystanie z reprodukcji dzieła w celu promocji i reklamy uczestnika, konkursu, wystawy konkursowej oraz fundacji.

Źródło:
Strona konkursu

Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz fragment tekstu zawierający błąd i wciśnij Ctrl+Enter bądź wyślij nam maila info@kanag.pl

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: