Zakończone

Rzemieślnik+Student

Przedmiotem konkursu jest stworzenie przez młodego ucznia/studenta, artystę/projektanta dzieła, które wspierać będzie działalność wybranego dolnośląskiego rzemieślnika. Pracami uczestniczącymi w konkursie mogą być np.: – ulotka/folder/katalog prezentujące rzemieślnika, jego warsztat i produkty/usługi; fotograficzne portfolio rzemieślnika; opakowanie produktu rzemieślniczego; strona internetowa warsztatu rzemieślniczego; system identyfikacji wizualnej warsztatu rzemieślniczego; film reklamujący rzemieślnika, jego produkty/usługi; inne prace służącego wsparciu, rozwojowi i promocji tradycyjnego rzemiosła.

Katalog Nagród:
– I nagroda – 3000 zł brutto
– II nagroda – 2000 zł brutto
– III nagroda – 1000 zł brutto

Organizator konkursu:
Fundacja Wałbrzych 2000

Uczestnictwo:
Konkurs skierowany jest głównie do uczniów szkół i studentów uczelni o profilu artystycznym, zawodowym, młodych projektantów, artystów, producentów i innych twórców, którzy w dniu zgłoszenia udziału w konkursie nie ukończyli 26 roku życia.

Termin zgłaszania prac – 14.09.2018

Prawa autorskie:
Autor udziela organizatorowi zgody na wykorzystanie prac konkursowych w następujący sposób:
– Wykonywanie zdjęć w nieograniczonym (ilościowym) zakresie, w całości lub w części, przy użyciu wszelkich dostępnych środków technicznych (sposobów) i w dowolnej formie, a w przypadku kopii w formie elektronicznej, zarówno online, jak i offline,
– Publiczna prezentacja prac do celów promocji rzemiosła (element materiału prasowego, billboard, plakat zewnętrzny/wewnętrzny, prezentacje, informacje o konkursie w Internecie, w tym mediach społecznościowych itp.)

Źródło:
Strona konkursu

Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz fragment tekstu zawierający błąd i wciśnij Ctrl+Enter bądź wyślij nam maila info@kanag.pl

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: