Zakończone

Szkło w formie

Projekt szklanego wazonu powinien spełniać zarówno wymogi technologiczne, jak i reprezentować wysoki poziom estetyczny. Istotny jest również niski szacunkowy koszt produkcji zaprojektowanego wazonu.

Katalog Nagród:
– Nagroda główna – realizacja projektu, który zostanie wykonany pod nadzorem projektanta w Centrum Szkła i Ceramiki jako seria limitowana w ilości 30 sztuk. 3 sztuki otrzyma autor projektu jako sztuki autorskie. Pozostałe sztuki zostaną odpowiednio wyeksponowane, opisane nazwiskiem autora i wystawione do sprzedaży w Galerii Lipowa 3. Autor otrzyma 30% prowizji od każdej sprzedanej sztuki.

Organizator konkursu:
Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Oddział Szkła i Materiałów Budowlanych

Uczestnictwo:
Konkurs przeznaczony jest dla studentów kierunków artystycznych i projektowych.

Termin zgłaszania prac – 23.11.2018

Prawa autorskie:
Uczestnicy konkursu udzielają organizatorowi niewyłącznej licencji na korzystanie z nadesłanego projektu w celu jego prezentacji dla nieoznaczonego kręgu odbiorców i w związku z wykonaniem niniejszej umowy, na wymienionych poniżej polach eksploatacji, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych.

Źródło:
Strona konkursu
Regulamin konkursu

Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz fragment tekstu zawierający błąd i wciśnij Ctrl+Enter bądź wyślij nam maila info@kanag.pl

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: