Design/wzornictwo

Vasco Integracja 2020

Przedmiotem konkursu jest projekt pomieszczenia/pomieszczeń o dowolnym przeznaczeniu: prywatnym, publicznym lub komercyjnym. Prace można zgłaszać w trzech kategoriach: „projekt zrealizowany”, „projekt koncepcyjny”, „projekt studencki” oraz „projekt INNOWACJE”

Katalog Nagród:
W kategorii „projekt zrealizowany”:
– I nagroda – 10 000 zł
– II nagroda – 5000 zł
– III nagroda – 3000 zł

W kategorii „projekt koncepcyjny”:
– I nagroda – 7000 zł
– II nagroda – 3000 zł
– III nagroda – 2000 zł

W kategorii „projekt studencki”
– I nagroda – 1000 zł

W kategorii „projekt INNOWACJE”:
– I nagroda – 3-dniowy wyjazd do Belgii, udział w warsztatach szkoleniowych z zakresu nowoczesnych technologii w siedzibie Organizatora oraz Partnerów konkursu, w tym: T2-CAMPUS, INTELLISOL oraz KREON + nagroda Patrona Merytorycznego Konkursu – Stowarzyszenia Architektów Wnętrz w postaci dyplomu i udziału w seminarium (SAW)

Organizator konkursu:
VASCO Group Sp. z o.o.

Uczestnictwo:
Uczestnikami konkursu mogą być projektanci wnętrz prowadzący działalność usługową w zakresie architektury wnętrz, niezależnie od formy tej działalności (działalność gospodarcza w dowolnej formule, zatrudnienie w dowolnej formie). W kategorii „projektów koncepcyjnych” uczestnikami mogą być także studenci uczelni wyższych kształcących w zakresie architektury wnętrz.

Termin rejestracji do konkursu – 31.03.2020

Prawa autorskie:
Autorzy prac nagrodzonych w kategorii „projekt koncepcyjny” i „projekt studencki” zgadzają się bez zastrzeżeń na wykorzystanie projektów na wystawach, w prasie, w internecie i materiałach reklamowych wydawanych w druku i w formie elektronicznej w zamian za przyznaną nagrodę.

Źródło:
Strona konkursu
Regulamin konkursu

Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz fragment tekstu zawierający błąd i wciśnij Ctrl+Enter bądź wyślij nam maila info@kanag.pl

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: