Zakończone

Vintage Photo Festival 2019

Do konkursu można zgłaszać zdjęcia wykonane w technikach: fotografia z kliszy, fotografia z błony, polaroid camera obscura i inne, w technikach szlachetnych m.in. dagerotypia, mokra płyta kolodionowa, kalotypia, kalitypia, cyjanotypia, anthotypia, platynotypia, palladotypia, technikach cyfrowych. Zgłaszać można jedynie zwarte cykle fotograficzne (minimum 7 fotografii).

Katalog Nagród:
– Vintage Grand Prix – 2500 zł brutto
– II miejsce – 1500 zł brutto
– III miejsce – 1000 zł brutto
– Zwycięskie projekty wszystkich trzech finalistów zostaną zaprezentowane w formie wystawy w ramach I Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej VINTAGE PHOTO FESTIVAL

Organizator konkursu:
Fundacja FARBIARNIA

Uczestnictwo:
Konkurs ma charakter otwarty. Do nadsyłania prac organizator zaprasza wszystkich fotografów: studentów i absolwentów szkół artystycznych, amatorów, freelancerów.

Termin zgłaszania prac – 10.07.2019

Opłaty:
Opłata rejestracyjna wynosi 40 zł.

Prawa autorskie:
Z chwilą przesłania zgłoszenia uczestnik udziela organizatorowi niewyłącznej, nieodpłatnej, niepodlegającej wypowiedzeniu, podlegającej zbyciu, nieograniczonej w czasie ani terytorialnie licencji na korzystanie z przesłanego projektu autorskiego, w celu realizacji i promocji I Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej VINTAGE PHOTO FESTIVAL na wszystkich polach eksploatacji.

Źródło:
Regulamin konkursu

Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz fragment tekstu zawierający błąd i wciśnij Ctrl+Enter bądź wyślij nam maila info@kanag.pl

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: